Czary i zaklęcia miłosne

Zaklęcie bez składników przyciągające miłość

Zamknij oczy i weź 5 głębokich oddechów.
Nie otwierając oczu spróbuj całkowicie oczyścić swój umysł. Postaraj się nie myśleć o niczym.
Gdy oczyścisz umysł skoncentruj się i wyobraź sobie jak nowa miłość sprawia, że czujesz się wspaniale. O motylach w brzuchu, pierwszym pocałunku z tą osobą, przytuleniu itp. Postaraj się nie myśleć o wyglądzie tej osoby, lecz o odwzajemnionym uczuciu miłości jakie będzie was przepełniać.
Kiedy zanurzysz się w tych wyobrażeniach wypowiedz lub wyśpiewaj zaklęcie:
czary i zaklęcia miłosne
Ukochany, przybądź do mojego życia. Ukochany, pozwól mi kochać Ciebie. Ukochany, dziel się ze mną pięknem życia. Ukochany, przyzywam Ciebie.
Powtórz te słowa trzykrotnie.
Po trzecim powtórzeniu otwórz powoli oczy.
Ważne informacje.
Zanim zaczniesz, upewnij się, że masz ochronę przed negatywnymi energiami. W tym celu musisz oczyścić i ochronić przestrzeń, w której zamierzasz rzucać czar. Bardzo łatwą metodą jest posypać sól wokół siebie. Czyniąc to, powiedz następujące słowa: "Poświęcam to miejsce. Tylko miłość i dobro mogą pozostać w okręgu. Nienawiść i zło są wypędzane.".
Zaklęcie możesz rzucić w dowolnym momencie, ale niektóre chwile mogą być bardziej skuteczne niż inne. Na przykład, pełnia księżyca to idealny czas, aby rzucić zaklęcie miłosne, lub rozpocząć coś nowego.
Pamiętaj, że rzucając zaklęcie musisz w nie wierzyć, jeśli wiara nie jest głęboka zaklęcie z pewnością nie zadziała.
Po rzuceniu zaklęcia miłosnego niezwykle ważna jest cierpliwość i zaufanie, że wszystko się rozpoczęło. Może upłynąć trochę czasu, zanim twoje życzenie stanie się rzeczywistością. Duża niecierpliwość i nerwowość w oczekiwaniu na rezultaty uwalnia tylko negatywną energię, która może źle wpływać na skuteczność czarów.
Zaklęcie możesz powtarzać dowolną ilość razy.

Podziel się z innymi