Regulamin / Warunki korzystania

Korzystanie ze stron oraz narzędzi, wyników obliczeń i informacji zawartych w serwisie jest w pełni darmowe pod warunkiem niekopiowania, zmiany i odkrywania kodu źródłowego całości lub jakiejkolwiek części strony i tworzenia stron lustrzanych/podobnych oraz udostępniania osobom trzecim bez zgody.

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, iż umieszczone w serwisie narzędzia i informacje są w pełni poprawne, aktualne, funkcjonalne i przydatne do określonego celu. Nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za wykorzystanie narzędzi, wyników i uzyskanych informacji. Użytkownik serwisu wykorzystuje narzędzia lub uzyskane informacje na własną odpowiedzialność. Serwis ma charakter rozrywkowy i tak należy odbierać informacje w nim zawarte.

Zastrzegamy sobie prawo do zmian, zawieszenia lub całkowitego zaprzestania udostępniania strony lub jej części oraz narzędzi zawartych na niej bez wcześniejszej informacji i w dowolnym momencie.

Nie bierzemy odpowiedzialności za straty, koszty poniesione przez użytkownika z tytułu zakupu produktów lub naruszenia świadczenia usług oraz innych działań świadczonych przez reklamodawców.

Wykorzystanie strony do celów komercyjnych (w tym sprzedaż, odsprzedaż), odkrywanie, kopiowanie, zmiany kodu źródłowego całości lub jakiejkolwiek części strony i tworzenie stron lustrzanych/podobnych jest zabronione.

Skorzystanie ze strony oznacza automatyczną zgodę na powyższe warunki.

Warunki i postanowienia mogą ulec zmianie w dowolnym momencie i bez uprzedzenia.