Czary i zaklęcia miłosne

Proste zaklęcie przyciągające miłość

Szukasz więcej uczuć i miłości tej osoby w swoim życiu? Jeśli tak, to Proste Zaklęcie Przyciągające Miłość Wskazanej Osoby może być właśnie tym, czego potrzebujesz!
Przygotuj:
czary i zaklęcia miłosne
  1. -kartka papieru
  2. -długopis z czerwonym tuszem
  3. -czerwona świeca
Zapal świeczkę.
Skup się na dymie, wznoszącym się z czerwonej świecy.
Weź kartkę papieru i zapisz to, czego głęboko pragniesz w swoim życiu uczuciowym.
Jak wosk świecy zacznie topnieć, pozwól niektórym kroplom skapnąć na papier.
Aby związać czar wypowiedz to zaklęcie:
czary i zaklęcia miłosne
Bogini Wenus, wzywam Twoje imię, chcąc przyciągnąć ___ do mojego życia. Niech kocha mnie tak długo, jak ja go/ją uwielbiam.
Ważne informacje.
W miejscu _ _ _ wypowiedz imię ukochanej osoby.
Zanim zaczniesz, upewnij się, że masz ochronę przed negatywnymi energiami. W tym celu musisz oczyścić i ochronić przestrzeń, w której zamierzasz rzucać czar. Bardzo łatwą metodą jest posypać sól wokół siebie. Czyniąc to, powiedz następujące słowa: "Poświęcam to miejsce. Tylko miłość i dobro mogą pozostać w okręgu. Nienawiść i zło są wypędzane.".
Zaklęcie możesz rzucić w dowolnym momencie, ale niektóre chwile mogą być bardziej skuteczne niż inne. Na przykład, pełnia księżyca to idealny czas, aby rzucić zaklęcie miłosne, lub rozpocząć coś nowego.
Pamiętaj, że rzucając zaklęcie musisz w nie wierzyć, jeśli wiara nie jest głęboka zaklęcie z pewnością nie zadziała.
Po rzuceniu zaklęcia miłosnego niezwykle ważna jest cierpliwość i zaufanie, że wszystko się rozpoczęło. Może upłynąć trochę czasu, zanim twoje życzenie stanie się rzeczywistością. Duża niecierpliwość i nerwowość w oczekiwaniu na rezultaty uwalnia tylko negatywną energię, która może źle wpływać na skuteczność czarów.
Zaklęcie możesz powtarzać dowolną ilość razy.

Podziel się z innymi