Czary i zaklęcia miłosne

Zaklęcie miłosne z płatkami róży

Czujesz się samotnie i pragniesz uczuć, szukasz miłości? To zaklęcie może być do tego idealne. Jest to jedno z najprostszych zaklęć miłosnych na przyciągnięcie do siebie miłości.
Potrzebujesz:
czary i zaklęcia miłosne
  1. -płatki czerwonej róży
  2. -źródło poruszającej się wody (np. rzeka, morze, a nawet zlew lub wanna)
Oczyść umysł z negatywnych myśli.
Skoncentruj się i wyobraź sobie osobę, która spełnia cechy wymarzonej miłości. Cechy te muszą być realne do osiągnięcia.
Weź płatki róż i wrzuć je do ruchomej wody.
Wypowiedz słowa zaklęcia:
czary i zaklęcia miłosne
Tak, jak ten płatek z nurtem płynie, tak prawdziwa miłość do mnie przypłynie. Niech tak się stanie.
Powtórz to minimum dwa razy, wizualizując swoją idealną miłość. Upewnij się również, że płatki róż są wyrzucane do wody tak, aby nurt je poruszał. Jest to ważny symbol nowej zbliżającej się miłości.
Ważne informacje.
Zanim zaczniesz, upewnij się, że masz ochronę przed negatywnymi energiami. W tym celu musisz oczyścić i ochronić przestrzeń, w której zamierzasz rzucać czar. Bardzo łatwą metodą jest posypać sól wokół siebie. Czyniąc to, powiedz następujące słowa: "Poświęcam to miejsce. Tylko miłość i dobro mogą pozostać w okręgu. Nienawiść i zło są wypędzane.".
Zaklęcie możesz rzucić w dowolnym momencie, ale niektóre chwile mogą być bardziej skuteczne niż inne. Na przykład, pełnia księżyca to idealny czas, aby rzucić zaklęcie miłosne, lub rozpocząć coś nowego.
Pamiętaj, że rzucając zaklęcie musisz w nie wierzyć, jeśli wiara nie jest głęboka zaklęcie z pewnością nie zadziała.
Po rzuceniu zaklęcia miłosnego niezwykle ważna jest cierpliwość i zaufanie, że wszystko się rozpoczęło. Może upłynąć trochę czasu, zanim twoje życzenie stanie się rzeczywistością. Duża niecierpliwość i nerwowość w oczekiwaniu na rezultaty uwalnia tylko negatywną energię, która może źle wpływać na skuteczność czarów.
Zaklęcie możesz powtarzać dowolną ilość razy.

Podziel się z innymi