Test miłosny

Czy były/była nadal Cię kocha?

Rozstanie nie jest proste dla żadnej ze stron związku. Dlatego po rozstaniu bez względu jaki był jego powód i kto zerwał, każdy się czasem zastanawia "Czy on/ona myśli o mnie?", "Czy czuje coś jeszcze do mnie?", "Czy mnie nadal kocha?". Dzięki temu testowi uzyskasz odpowiedź na te pytania.
Odpowiedzi udzielaj zgodnie z tym co czujesz, nie zastanawiaj się zbyt długo, zwykle pierwsza odpowiedź, która przyjdzie do głowy jest tą prawdziwą. Pamiętaj, że odpowiadając na pytania niezgodnie z prawdą oszukasz tylko siebie.

Test miłosny. Czy mój ex nadal mnie kocha?

  "Czy coś do mnie jeszcze czuje?" - po rozpadzie związku, to pytanie zadał sobie każdy chociaż raz. Poniżej znajduje się krótka analiza niektórych oznak świadczących o tym, że były partner lub była partnerka nadal mogą żywić jakieś uczucia do Ciebie.

 • Nadal chce z Tobą rozmawiać.
  Jeśli były/była nadal kontaktuje się z Tobą pod różnymi pretekstami, jest to oczywisty znak, że nadal myśli o Tobie i czuje, że nie jest to raczej definitywny koniec.

 • Nadal interesuje się Twoim życiem.
  To często oznacza, że tęskni za emocjonalną intymnością, którą kiedyś dzieliliście. Może nie mówi tego wprost ale pyta np. jak się czujesz, co u Ciebie, czy masz kogoś, albo wspomina miłe chwile? Jest to oczywista objaw tego, że nadal myśli o Tobie i coś do Ciebie czuje.

 • Nadal trzyma wasze wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych.
  Choć nie koniecznie jest to oznaka tego, że chce już wrócić do Ciebie, to z dużym prawdopodobieństwem świadczy o tym, że nie może zmusić się do ich usunięcia, ponieważ nadal wiele dla niego/niej znaczysz. Jeśli wasze wspólne zdjęcia zostały usunięte, nie panikuj jeszcze. Może być to również znak tego, że myśli o Tobie i czuje wciąż coś do Ciebie. Mógł/mogła je usunąć dlatego, że czuje ból i wielką tęsknotę, gdy na nie patrzy.

 • Dopytuje wspólnych znajomych czy mówisz o nim albo go wspominasz.
  W ten sposób może chce wybadać czy nadal się nim/nią interesujesz i czy ma szanse choćby na rozmowę z Tobą.

 • Nadal obserwuje Cię w mediach społecznościowych i lajkuje Twoje zdjęcia, posty.
  To oczywisty znak świadczący o tym, że wciąż myśli o Tobie. Chce wiedzieć jak najwięcej o tym, co dzieje się w Twoim życiu, może po to, by zademonstrować, że Ciągle o Tobie myśli i sprawdzić czy ma jeszcze jakieś szanse.

 • Często spotykacie się przypadkowo w miejscach publiczny, na imprezach itp.
  Takie spotkania wcale nie muszą być przypadkowe, będąc z Tobą poznał/poznała Cię i wie gdzie najczęściej bywasz. Oznaczać to może, że nadal Cię kocha i tęskni, dlatego chce Cię często widywać i jeśli to możliwe zamienić z Tobą choćby kilka słów.

 • Kontaktuje się by Cię wesprzeć i pocieszyć, gdy dowie się, że masz jakiś problem.
  Nie ma potrzeby większego wyjaśniania takiej sytuacji, gdyż jest to niemal pewna oznaka tego, że coś czuje do Ciebie i chce byś wiedziała/wiedział, że nadal jemu/jej zależy na Tobie.


Podziel się z innymi